• 10.03.09, 08:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ETV koondas Marite Kallasma

Legendaarne telediktor, ETVs praegu saatejuhte õpetav Marite Kallasma sai kätte koondamisteate ning peab suvel eetrinõustaja ametist lahkuma.
"Marite jätkab tööd juuni lõpuni, mil jõustub eetrinõustaja ametikoha koondamine," ütles ringhäälingu avalike suhete juht Anneli Tõevere-Kaur Õhtulehele.
Rahvusringhäälingu kõik üksused peavad tänavu kulusid kärpima kaheksa protsenti, sest asutuse eelarvest võttis riik 19,5 miljonit krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
2
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
3
Uudised
  • 20.03.26, 09:35
Šaakalid turul: magusad korterid lähevad Tallinnas mühinal
4
Börsiuudised
  • 18.03.26, 06:00
Võidujooks lõunasse kiireneb. Arakas: see on meie jaoks mägi, mida me peame nüüd ronima
Sihikul on seal jaeinvestorid
5
Uudised
  • 19.03.26, 06:30
Vaata, kuidas pealinna korteritehingu hinnad muutusid tegelikult
6
Uudised
  • 16.03.26, 11:41
Maaklerid, müüjad, ostjad - siin rullub lahti Teie perspektiiv
Ostja ootab arendaja uuelt eluasemelt edaspidi 3 asja

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele