• 11.03.09, 12:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

2,5 miljonit Arco Vara aktsiat müüdi 94 senti tükk

Täna keskpäeval sooritati Arco Vara aktsiatega suurtehing, mille käigus vahetas omanikku 2,5 miljonit väärtpaberit.
Tehing sooritati hinnaga 0,94 krooni aktsia, mis oli 25 protsenti eilsest sulgemishinnast madalam.
Enam kui 2,5 miljonit Arco Vara aktsiat kuulub lisaks suuromanikele Toomas Toolile (Freier Projekt OÜ), Hillar-Peeter Luitsalule (HM Investeeringud), Richard Tomingasele (OÜ Toletum), SEB kliendikontol JP Morgan Chase Suurbritannia kliendikontol ning investeerimisfirmal Gamma Holding.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.26, 10:40
Haruldane võimalus Mõigu tehnopargis: üürile antakse mitmeotstarbeline ärihoone
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele