• 12.03.09, 21:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Q Vara saneerijad küsisid kohtult ajapikendust

Harju maakohtu andmetel taotlesid Q Vara saneerimisnõustajad Katrin Prükk ja Ene Ahas saneerimiskava esitamiseks rohkem kui kuu ajalist pikendust.
2. märtsi õhtuks pidid võlausaldajad saneerimisnõustajaile teatama, kas nad on võlgade ümberkujundamisega päri või mitte. Päris esialgsete plaanide kohaselt oleks pidanud saneerimiskava vastu võetama juba 18. veebruaril ning kohtule kinnitada antama hiljemalt 6. märtsil.
Päev pärast võlausaldajate hääletust taotlesid saneerimisnõustajad kohtult aga uut kava vastuvõtmise tähtaega, milleks on nüüd 6. aprill. Kohtusse jõuab saneerimiskava alles 13. aprilliks.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele