Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Citigroup soovitab osta Exxon Mobili aktsiat
Citigroupi analüütikud alustasid taas
maailma suurima naftakompanii Exxon Mobili aktsia analüüsidega katmist ja andsid
aktsiale ostusoovituse, vahendab Bloomberg.
„Hiljutine aktsia hinna kukkumine pakub investoritele võimalust osta kõrgeima kvaliteediga energiavarasid mõistliku hinnaga,“ kirjutasid analüütikud.
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele