27. märts 2009

Sweco saadab aprillis 30 inimest sundpuhkusele

Projekteerimisfirma Sweco Projekt sai tööinspektsioonilt loa saata 30 töötajat 13. aprillil kolmekuulisele sundpuhkusele, teatas ettevõtte juht Aare Uusalu vastuseks Äripäeva küsimusele töömahu ja töötajate kohta.

Majandussurutise tingimustes ehitatakse vähem, käsil olevate tööde portfell on oluliselt vähenenud ning vajalikul määral uusi projekteerimistööde lepinguid pole õnnestunud saada, põhjendas Sweco töötajate sundpuhkusele saatmist.

Sweco Projekti juhatuse esimees Aare Uusalu kommenteeris: "Sundpuhkus puudutab eelkõige meie hoonete divisjoni. Samas on meil läbirääkimiste faasis palju huvitavaid ja suuri töid, mis ootavad investorite otsust. Tahame lähima kolme kuu kestel piisavalt uusi lepinguid sõlmida ja jätkata."

Sweco Projekt AS on Eesti suurim ehituslik-arhitektuurse, tehnoloogilise ja keskkonnakaitselise projekteerimise valdkonnas tegutsev firma, mis annab praegu tööd 154 projekteerijale. Ettevõte kuulub Skandinaavia ja Ida-Euroopa suurimasse, 5500 töötajaga projekteerimiskontserni Sweco AB.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474