S P 500 indeks on juba 4%
kukkunud.
Dow tööstuskeskmine langes 3,9 protsenti, Nasdaq 3,4 protsenti ja laiem S P 500 indeks 4,0 protsenti.
USA lükkas tagasi General Motorsi ja Chrysleri päästeplaanid. Sama tegi ka Kanada valitsus, mis tahab Chrysleri puhul näha kõnelusi Fiatiga ja General Motorsilt reaalset äriplaani. General Motorsi juht Rick Wagoner sunniti lahkuma, kuna ta ei suutnud luua plaani, millega päästa autotootjat. GM aktsia hind kukkus 20,7 protsenti, 2,87 dollarile.
Citigroupi aktsia kukkus 9,5 protsenti, 2,37 dollarile. Bank of America aktsia hind langes 15,4 protsenti, 6,21 dollarile. JPMorgan Chase aktsia tuli alla 6,7 protsenti, 25,56 dollarile. Wells Fargo aktsia kaotas hinnas 9,5 protsenti, makstes 14,11 dollarit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
G20 tippkohtumiselt ei ole ilmselt isegi karta tugevat lõppavaldust sõnades, rääkimata mingisugustes olulistes majandust toetavates tegevustes kokkuleppimisest. USA rahandusministeeriumi hinnangul on TARP abipaketi raha veel alles kõigest 134,5 miljardit dollarit.
USA pankade head jaanuari-veebruaritulemused olevat kuuldavasti sündinud sellest, et kindlustusgigant AIG pani valimatult väga madalaks aetud hindadega kinni terveid tulevikutehingute portfelle, mis andis pankadele võimaluse väga soodsa hinnaga enda positsioonid sulgeda. Kahjumite arve esitatakse maksmiseks USA rahandusministeeriumile ehk maksumaksjatele. USA rahandusminister ütles, et mõned pangad vajavad veel väga palju lisaraha.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?