• 30.03.09, 10:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rikaste kinnisvarafirma võlad on kasvanud miljonite võrra

Möödunud aasta Äripäeva Rikaste TOPis figureerivate Kalmer Kriisa ning Raoul Juhansoni kinnisvarafirma Onix Investi võlakoorem on kuudega kasvanud mitme miljoni krooni võrra.
"Jaanuari lõpp on olnud aktiivne, vormistamisel on viie korteri müük, loodame, et olukord laheneb positiivselt," kinnitas Onix Investi juht ja omanik Kalmer Kriisa jaanuaris. Nähtavasti kõik positiivselt ikkagi ei läinud, kuna kui jaanuaris oli Kriisale ning Juhansonile kuuluval firmal üks üle miljoni kroonine võlg pangale, siis praeguseks on neid juba viis, kirjutas Postimees.
Lisaks on kinnisvaraettevõtte saldos ka seitse võlga liisingule ning mitmeid väiksemaid summasid nõuavad ärimeestelt CityHaldus, Ramirent ning Hansa Inkasso.
Riigile võlgnevad möödunud aasta Äripäeva rikaste TOPis vastavalt 241 ja 240 miljoni kroonise varandusega figureerinud Kriisa ja Juhanson 1,8 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Enimloetud

1
Saated
  • 23.03.26, 11:08
Nii see kisubki. Üürimajade arendaja: kinnisvara hind hakkab langema
Eluasemeturg keerleb nõiaringis, üür riisub koore
2
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
3
Uudised
  • 23.03.26, 10:41
Galerii: vaata, milline hakkab Tartu Peetri kiriku lähiala välja nägema
4
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
5
Uudised
  • 23.03.26, 09:15
Mida toob käesolev aasta eluasemeturule?
6
Uudised
  • 23.03.26, 11:16
Tänasel turul kehtib selge reegel - müüja ootab, ostja otsustab

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele