• 01.04.09, 14:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Lennujaama kolm juhti said miljonipalga

Tallinna Lennujaama juht Rein Loik teenis mullu 1 242 797 kr. Sellest ligi 300 000 krooni olid lisatasud.
Juhatuse liige Aarne Orav teenis mullu samuti üle miljoni krooni- 1 118 080 krooni, Sellest 265 000 krooni olid lisatasud.
Ka kolmas juhatuse liige Einari Bambuse palk ei jäänud alla. Tema teenis mullu 1 115 669 krooni ning sellest 265 000 krooni olid lisatasud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele