• 02.04.09, 21:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Läti õpetajad avaldasid tänavatel meelt

Läti pealinna Riia kesklinnas marssis täna haridus- ja teadustöötajate ametiühingu LIZDA korraldatud protestiüritusel ligi 8000 õpetajat ja nende toetajat.
Marss algas Stabu tänavalt ning suundus mööda Terbatase (Tartu tänav – toim) tänavat kesklinnas Brivibase tänaval asuva valitsushoone juurde, kuhu ette demonstrandid asetasid oma leinapärjad, vahendas Delfi Läti Delfi.
Infoagentuur LETA teatel oli tänase protesti eesmärgiks väljendada oma meelepaha seoses rahulolematusega haridussektori alafinantseerimisega ning haridus- ja teadustöötajate palgakärped.
Üritus möödus rahulikult, ilma vahejuhtumiteta. Seda turvas mitusada politseinikku.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele