• 08.04.09, 21:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Gazprom plaanib laenata kaks miljardit dollarit

Venemaa suurim ettevõte Gazprom kavatseb müüa kahe miljardi eest võlakirju, kirjutab uudisteagentuur Bloomberg.
Tegemist on Venemaa esimese dollarivõlakirjade emissiooniga alates möödunud aasta juulist.
Võlakirjade lunastamistähtaeg on 10 aastat ning võlatähe hoidjatel on võimalus kolme aasta pärast väärtpaberid tagasi müüa viitab uudisteagentuur neljale allikale. Võlakirjade müüki korraldab investeerimispank Credit Suisse ning presentatsioon investoritele toimub järgmisel nädalal.
Tegemist on Gazpromi kõigi aegade suurima võlakirjaemissiooniga. Ettevõte juba müüs sel kuul 500 miljoni Šveitsi frangi eest võlakirju

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 11:59
Loovjuht Kertu Irves: Talsinki toob Eestisse uue elukvaliteedi standardi
Pikka aega tähendas kodu eelkõige asukohta, ruutmeetreid ja disaini. Täna räägime üha enam sellest, kuidas elukeskkond mõjutab meie und, energiat ja isegi seda, kui kaua elame tervena. See muutus puudutab nii arhitektuuri, kinnisvara kui ka laiemalt linnaruumi loomist ja elu, mida see toetab, arvab US Real Estate’i loovjuht Kertu Irves.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele