Soome mobiiltelefonitootja teatas veebruaris, et pakub oma töötajatele vabatahtliku lahkumise korral hüvitiseks keskmiselt terve aasta palka, mille peale ei jäänud paljud just kuigi kauaks kõhklema.
Nokia kommunikatsioonijuht Eija-Riitta Huovinen rääkis Taloussanomatele, et ehkki esialgsete plaanide järgi võisid töötajad mõelda lahkumishüvitise üle mai lõpuni, sai tuhande paketi kvoot täis juba enne lihavõtteid, kirjutas Postimees.
Huovineni andmetel laekusid pooled vabatahtliku lahkumiskompensatsiooni avaldused Soomest, samuti äratas pakett huvi mujal Euroopas, kuid leidis suhteliselt jahedat vastuvõttu Aasias ja Ameerika Ühendriikides.
«Üldiselt võtavad neid pakette vastu inimesed, kes on töötanud suhteliselt kaua, kuna sel juhul on lahkumiskompensatsioon suurem,» selgitas Salo tehase ametnike usaldus¬isik Aimo Leskelä.
Soomes võib töötaja saada hüvitiseks 5–15 kuu palga.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Viimased uudised

Uudised
  • 23.07.26, 16:16
Euroopa Keskpank jättis intressid tõstmata
Tulevik on energiahindade tõttu ebakindel
Uudised
  • 23.07.26, 13:47
Tuumajaama asukohaotsing liigub järgmisse etappi
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita
Börsiuudised
  • 23.07.26, 11:01
Bigbank paisutas laenuportfelli, ent poolaasta kasum kahanes
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
Uudised
  • 23.07.26, 10:26
Edaspidi saad aerofotosid vaadata 4 erineval moel
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
Uudised
  • 22.07.26, 16:31
Tallinn katkestas mahuka projekti Infortari tütarfirmaga

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele