Tallinna Nõlvaku piirkonna elanikud ei saa
sooja veega pesta ega kodus sooja sööki valmistada,
kuna haldusfirma kahekuulise võla tõttu keeras Fortum Termest gaasi
kinni, rääkis telesaade Reporter.
Nõlvaku elanik Indrek Raudberg rääkis, et elanikud on gaasiarved kenasti tasunud, aga kinnisvaraarendajast haldusfirmaks kehastunud Bonaprix pole raha miskipärast Fortum Termestile kaks kuud jutti üle kandnud.
Bonaprixi juht Ivar Lukk nimetas tüli põhjuseks Fortumi soovi saada neilt tasuta kätte kogu piirkonna gaasimüügiõigust. Gaasitrass hinnati miljonile kroonile, kuid nad ei taha seda osta, selgitas ta.
Fortum Termesti müügiosakonna juht Helen Ossenko kommenteeris: "See, et ta (Bonaprix - toim) pole oma klientidele sellest teatanud, on kivi Bonaprixi kapsaaeda."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.