Trigon Capitali juhatuse esimees Joakim Helenius ei taha puhkusele minevat summat öelda, praegusel ajal peab ta aga olulisemaks hoopis töötamist.
„See on väga piinlik küsimus! Kui ma ütleksin ausa vastuse, ajaks see paljud inimesed endast välja. Ma olen olnud väga ettevaatlik ja konservatiivne ning isiklikult pole mul ühtegi laenu, seetõttu saan ma endale lubada, et ei pea oma elustiili muutma. Ka mu ettevõtted pole suuri laenu võtnud. Ma olen väga heas seisus,“ vastas ta Äripäeva päevaküsimusele „Kui palju kulutad sel aastal puhkuse peale?“.
Küll aga märkis ettevõtja, et praegusel ajal ei mõlgu tal puhkus üldse meeles, sest töötada on tunduvalt põnevam. „Ma töötan praegu rohkem kui buumiajal. Praegu on fantastiline võimalus ärisid üles ehitada ja valmistuda järgmisteks headeks aegadeks. Ma soovitan kõigil, kellel sarnane võimalus on, kulutada oma aeg töötamiseks. Aga ma olen skandinaavlane, nii et loomulikult ma puhkan ka,“ lisas ta.
Joakim Helenius
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

See siin on kuum teema. Välja joonistub vana ja uue katastroofiline haakumatus.
Suur lugu
  • 08.06.26, 13:04
Martin Karro: ootame arendajaid büroohoonest elamu tegemise ettepanekutega. Estonia lisamaht peatänavaga ei haaku
Pööris koidab - eluasemeturul ja linnaruumis kisub tuliseks. Miljoniruuduküsimus muutub aina päevakajalisemaks
Tallinna lähiümbruse kinnisvara uurinud ajakirjanik nimetas järgmised perspektiivikad piirkonnad
Saated
  • 09.06.26, 11:44
Tallinna lähiümbruse kinnisvara uurinud ajakirjanik nimetas järgmised perspektiivikad piirkonnad
Liveni tegevjuht Andero Laur omab kogemust Saksamaa pealinnast.
Uudised
  • 10.06.26, 13:05
Maaostulainel Liveni juht paneb Tallinna ja Berliini planeeringute menetlemise kõrvuti
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele
Elamuehitustandreil käib töö ja vile koos. Ehitajail kurtmiseks põhjust ei ole.
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
Üle kuu aja tagasi raadiovestluses Urmas Sõõrumaaga koorus välja tõsiasi, et arendajal tasub mõelda, et lühike kaotus on pikk võit.
Uudised
  • 09.06.26, 11:29
Sõõrumaa arenduse võlakirjad märgiti üle pea 3 korda
Võlakirjad jaotati lähtuvalt 5 põhimõttest
Mõlema hoone paigutust ja lahendust, arvestades miljööd, keskkonda ja vasakul paikneva kuulsa Pärnu rannahotelli (arhitektid Olev Siinmaa, Anton Soans, Nikolai Kusmin, 1935-1937) eraldatust puudesaluga, võib pidada õnnestunuks.
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
Galerii: Metro pani püsti Eesti kõrgeima eluarenduse tipupeo, taamal uhked vaated
Uudised
  • 11.06.26, 12:24
Galerii: Metro pani püsti Eesti kõrgeima eluarenduse tipupeo, taamal uhked vaated
Vaata, kes kõik seal olid ja mida nad tegid!
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele