Tamme staadioni maha põlenud tribüünihoone asemele loodab Tartu linnavalitsus tuleval aastal asuda ehitama uut, kui saab EASilt ligemale 38 miljonit krooni toetust.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusele (EAS) esitatud projektis on linnavalitsus staadioni tribüüni projekteerimise alguseks märkinud selle aasta sügise, kirjutab Tartu Postimees.
EASile esitatud projekti kogumaksumus on 49,6 miljonit krooni, Tartu linna omaosalus 11,7 miljonit ja küsitav toetus seega 37,9 miljonit krooni.
Tartu abilinnapea Margus Hanson ütles, et linn on raha saamise osas optimistlik, tema sõnul on projekti hindajatega tihedasti suheldud, saadud teada, mis eelmisel korral valesti läks, ja enne taotluse lähetamist küsiti ka sellele esialgset hinnangut.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele