Peaminister Andrus Ansip kordas tänasel valitsuse pressikonverentsil veel kord üle, et tema partei pensione ei alanda.
Ansip rõhutas, et Rahvaliidu, IRLi ja reformipartei vahel sündiva valitsusliidu loomise leppes sotsiaalvaldkonna toetusi ja pensione ei puututa.
"Seda ma võin küll lubada, et Reformierakond ei ole selles valitsuses, kes pensione kärbib. Mina küll mitte," rõhutas Ansip.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele