Enamus võlgade tõttu Läti Swedbankile läinud korteritest kuulus spekulantidele ja neis pole kunagi elatud, selgub uudisteportaalis rus.db.lv avaldatud artiklist.
Pank plaanib korterid maha müüa 5-10 aastaga, mingit kiiret odavmüüki ei tule. Korterid, kus inimesed sees elavad, antakse praegustele elanikele rendile koos väljaostuõigusega. Võimalik, et praegu tühjana seisvad korterid renditakse samuti müügi ootel välja, kirjutas Läti ärilehe Dienas Bizness venekeelne väljaanne.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 30.07.26, 06:45
Euribor tõuseb. Kuidas pääseda kodulaenu kuumakse tõusust? 4 võimalust
3
Intervjuu
  • 28.07.26, 06:30
Kogenud investorid liiguvad Tallinnast edasi. “Teeks ühe maja”
4
Uudised
  • 04.09.08, 15:52
Helenius: olen Käoga 100% nõus
5
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
6
Uudised
  • 30.07.26, 10:00
Arco Vara juht: pakkumine suureneb ja hinnad kasvavad
Arco Vara 2026. aasta esimese poolaasta müügitulu oli 4,32 miljonit eurot ning puhaskahjumiks kujunes 1,15 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele