• 07.06.09, 10:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ukraina lasi käibele täiendava koguse raha

475 mln dollarilise kõrbeva võla tasumiseks Vene Gazpromile käskis president Viktor Juštšenko reedel keskpangal välja lasta täiendava koguse grivnasid, mis vältimatult viib rahvusvaluuta väärtuse langusele.
„Mul ei olnud muud valikut peale (grivnade - toim) emissiooni. Tunni aja pärast tehakse ülekanne Gazpromile, kuid tahan, et kõik teaksid taoliste otsuste hinda,“ vahendas Viktor Juštšenko sõnu Kommersant. Uus gaasikriis ei pruugi olla ära hoitud, vaid ainult veidi edasi lükatud, kirjutas ajaleht.
Ukraina presidendi administratsioon seostab gaasiprobleeme otseselt poliitikaga ehk Kremli sooviga Ukraina põlvili suruda. Praeguse kokkuleppe kohaselt peab Ukraina, kui pole kuumakset sooritanud 7. kuupäevaks, hakkama Vene gaasi eest 100% ette maksma.
Katkestused Ukraina gaasivarustuses tähendaks ühtlasi sealtkaudu Euroopa Liitu suunduvate tarnete katkemist. Sel nädalal märkis Venemaa peaminister Vladimir Putin, et Venemaad rahuldava kokkuleppe mittesaavutamisel (ELi poolt raha väljakäimine – toim) võivad sellised tarnekatkestused tekkida juuni lõpus või juuli alguses.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Uue nädala algul sõidab asjaolude selgitamiseks Moskvasse ja Kiievisse ELi delegatsioon.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 08:56
Atraktiivne juugendstiilis kinnistu Tõnismäel ootab uut omanikku
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib uusi omanikke Tallinna kesklinnas asuvale väärikale kinnistule aadressil Tõnismägi 5a – hoonele, mis ühendab endas ajaloolise arhitektuuri, suurepärase asukoha kui ka väga mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Kinnisvara PalgaTOP: kellelt kui suur palk
TOP
  • 29.10.25, 06:45
Kinnisvara PalgaTOP: kellelt kui suur palk
Remicon OÜ juhatuse liige Alex Roost jagab asjatundlikke näpunäiteid.
Uudised
  • 24.10.25, 06:45
A-energiaklassiga elamud on energiatõhusad, aga mitte alati kulutõhusad
A-klassi maja värsked korteriomanikud avastavad alles pärast sissekolimist, et kommunaalkulud võivad olla samasugused või isegi kõrgemad kui vanemates majades.
Restate’ i kinnisvaraanalüü tik Julia Linde.
Uudised
  • 27.10.25, 11:11
Julia Linde: Kuidas kinnisvara tsüklit lugeda - ostja võimaluste aken on avatud
Vaata, milline on eluasemeturu mõistlik strateegia ja milla tasub üürihind lukustada.
Kas Tallinna korterid on liiga kallid? Oleneb küsijast ja huvidest
Uudised
  • 24.10.25, 11:22
Kas Tallinna korterid on liiga kallid? Oleneb küsijast ja huvidest
Triple Net Capitali osanik Andres Urb rääkis Lutheri kvartali müügiplaanist juba märtsis. Nüüd on tehing tehtud ja Urbist koos teises osanikega saanud Arco Vara aktsionär.
Uudised
  • 27.10.25, 06:45
Lutheri kvartali müüjad said piraka tüki Arco Varast
Arco Vara tegevjuht Kristina Mustonen seisab hiljuti  ettevõtte omandatud Lutheri kvartali taustal.  See Tallinna südalinna kroonijuveel hakkab mängima aiva olulisemat rolli.
Suur lugu
  • 22.10.25, 11:46
Turujagamine. Arendajad: need arendajad on edaspidi võitjad, need kaotajad
Turureha liigub armutult edasi. Kas ehitajate õnn jääb üürikeseks?
Maakler: kui kinnisvaraportaalide monopol jätkub, siis läheb veel palju hullemaks
Arvamused
  • 27.10.25, 11:17
Maakler: kui kinnisvaraportaalide monopol jätkub, siis läheb veel palju hullemaks
Hoonekompleksi ligidusse jäävad Rotermanni kvartal, Maakri kvartal, Viru keskus ja Tallinna Kaubamaja. Piirkonnast on kujunemas uus äriline ja kaubanduslik kese.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele