Valdo Randpere teatas täna, et lahkub omal soovil IBM Eesti tegevjuhi ametikohalt. Randpere viimane tööpäev ettevõttes on 24. juunil.
"Olen IT-maailmas olnud juba 23 aastat, IBMis sellest pool ehk 11 aastat. See on üsna pikk aeg ja piisav selleks, et tekiks uudishimu asjade vastu, mis toimuvad väljaspool seda valdkonda," põhjendas Randpere. "Kõigepealt võtan aja maha ja käin suvel merel, küll siis mõtlen, kuidas ja kus edasi. Praegu ei ole mul konkreetseid tööalaseid plaane," lisas ta.
Tema kinnitusel on aastad IBMis on olnud enamasti huvitavad ja põnevad. "IBMis alustades oli peamiseks väljakutseks meeskonna moodustamine. Aastate jooksul on olnud erinevaid väljakutseid veelgi – kas või see, et reeglina on meie ärimudel iga 3-4 aasta tagant totaalselt muutunud," rääkis Randpere. Enda sõnul jääb ta kõige enam taga igatsema kaastöötajaid ja partnereid.
Uue tegevjuhi leidmiseni täidab tema ametikohuseid IBM Eesti müügijuht Riina Roosipuu.
Valdo Randpere on IBM Eesti tegevdirektor olnud alates 1998. aastast. Enne IBMi tulekut töötas Randpere üheksa aastat Rootsis firma Nordic Data Distribution tegevjuhina. Randpere on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna cum laude 1982. aastal. Tal on kolm last ning huvialadeks tennis ja meresõit.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele