2008. aastal andis Sampo Pank kohtutäituri kätte 68 tasumata kodulaenu nõuet, käesoleval aastal 27, ütles Sampo Panga personaal- ja jaepanganduse direktor Tõnu Vanajuur.
Viimase 5 kuu jooksul on väljastatud eluasemelaenude maht olnud 80% väiksem võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Hetkel on eluasemelaenuga raskustes olevate klientide hulk 4,4% portfellist, lisas Vanajuur.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.08.26, 09:46
Pärnu taristu- ja kinnisvara-investeeringud meelitavad huvilisi kiirelt tegutsema
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele