Toomas ja Liivi Lumanile kuuluv osaühing
Luman ja Pojad ostis 20. ja 25. mail kokku 40 000 Nordeconi aktsiat, selgub
finantsinspektsiooni koduleheküljelt.
Ettevõtte suuromanikule ja nõukogu esimehele kuuluv ettevõte ostis 25. mail 29 412 aktsiat hinnaga 12,72 krooni tükk ning 27. mail 10 588 aktsiat hinnaga 14,28 krooni tükk.
17. aprillil ostis Luman ja Pojad samuti 40 000 Nordeconi aktsiat. Kuna too tehing toimus keelatud perioodil, sai Luman 11. mail Tallinna börsilt hoiatuse.
31. märtsi seisuga kuulus Toomas Lumanile ASi Nordic Contractors ning Luman ja Pojad kaudu 18,979 miljonit Nordeconi aktsiat ehk 61,71 protsenti ettevõtte aktsiakapitalist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna keskseimasse piirkonda on müügile saabunud võimalustega objekt - Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib omanikku kinnistule aadressil Liivalaia tänav 24, mis oli varasemalt kasutusel aastaid kohtuhoonena.