• 25.06.09, 12:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valitsus: õpetajate palk tagasi 2008. aasta tasemele

Vabariigi Valitsuse tänase otsusega viiakse riigikoolide pedagoogide kuupalga alamäärad tagasi 2008. aasta tasemele.
Nimetatud alammäärad on põhikooli ja gümnaasiumi pedagoogide töötasustamise riiklikud miinimummäärad, mis tuleb riiklikult pedagoogidele igal juhul maksta, selgus valitsuse tänasest päevakorrast.
Määrus jõustub 1. juulist 2009.
Klassijuhataja ülesannete täitmisel makstakse õpetajatele täiendavat töötasu vähemalt 10% õpetajate palga alammäärast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Valitsus otsustas munitsipaalkoolide õpetajate palga alammäärade langetamise 4% võrra oma 21. mai 2009. aasta istungil.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele