Kuressaare arengukava näeb ette rajada
linna jäähall, mille maksumuseks kujuneb ligi 14 miljonit krooni ning esialgsete
plaanide kohaselt tuleb see Kuressaare gümnaasiumi juurde, kirjutas Meie
Maa.
“Millal jäähall reaalselt ehitatakse, ei ole teada, kuna see sõltub eelkõige projektile raha saamisest,” lausus Kuressaare linnavolikogu hariduskomisjoni liige Anton Teras, kes nentis, et projektile võib kaikaid kodarasse loopida ka jäähalli ülalpidamine, mis maksaks umbes 600 000 krooni aastas.
“Linna arengukavasse saigi jäähalli rajamine sisse kirjutatud eelkõige põhjusel, et arengukavale toetudes on võimalik alustada projekti kirjutamist ning raha taotlemist Euroopa Liidu struktuurifondidest.”
Kui Euroopa Liidult õnnestuks raha saada, kujuneks Kuressaare linna omafinantseering kuni 30 protsendi suuruseks jäähalli maksumusest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.
Hetkel kuum
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid