Eesti juhtivaid arhitektuuri ja projekteerimisbüroosid EA Reng AS jätkab vaatamata sügavale majandussurutisele käivet ja eksporti suurendades, teatas ettevõte.
EA Reng kontserni eelmise aasta konsolideeritud müügitulu oli auditeeritud majandusaasta aruande põhjal 85,5 miljonit krooni. Sellest moodustas eksport 25,1 miljonit krooni. Emaettevõtte, EA Reng AS, vastavad näitajad olid 64,8 ja 13,3 miljonit krooni.
"Majanduslanguses käibe hoidmine on hea saavutus, meil õnnestus seda isegi pisut suurendada ja olla kasumi osas plusspoolel," sõnas EA Reng AS juhatuse esimees Jüri Rass.
"Lauskoondamiste taustal jätkame praktiliselt samas koosseisus, kontsernis töötas keskmiselt 115 inimest, sellest emaettevõttes 61. 2009. aasta on samuti alanud hästi, oleme käibega eelmisest aastast ees," märkis Rass.
Ühena esimestest kasutab EA Reng kaasaegset 3D BIM (Building Information Modeling) keskkonnas projekteerimist, mis on viimasel ajal Eestis palju kõlapinda leidnud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele