Riigikantselei statistika järgi vähenes riigi- ja omavalitsusametnike hulk mullu 619 võrra, mida on neist kokku veidi üle kahe protsendi. Võrreldes kaht tänavu avaldatud uurimust riigiasutustes 2007-2008 hõivatute kohta, võib öelda et enim kaob siiski tegelikult täitmata kohti.
Rahandusministeeriumis koostatud ja tänavu mai keskel avaldatud koosseisude ülevaatest ilmneb, et riigiasutustes ja põhiseaduslikes institutsioonides kokku koondati 2008. aasta jooksul ligikaudu 3000 ametikohta, millest täidetud oli umbes 1000 kohta, kirjutas Postimees.
Ametikohti kustutas oma valitsemisalas maha kõige rohkem siseministeerium: ligi 1500, kuid tegelikult oli neist täidetud vaid 267. Rahandusministeerium kaotas pooltuhat kohta, mille järel pidi lahkuma paarsada töötajat.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
2
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
3
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
4
Uudised
  • 22.07.26, 12:20
Galerii: Everaus alustas Tartu veeres 10,5-miljonilise arenduse ehitamist
Janar Muttik: Tartu linna hinnatase on paljude noorte perede jaoks liikunud piirini, kus suurema ja mugavama kodu otsing liigub linnast veidi välja.
5
Uudised
  • 24.07.26, 08:00
Kuidas saavad korteriühistud võidelda petturite vastu?
6
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele