• 13.07.09, 20:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Shiller: USA kinnisvaraturul võib olla veel üks mull

Yale'i Ülikooli majandusprofessor Robert Shiller märkis täna, et eluasemehindade languse aeglustuv tempo küll tõenäoliselt jätkub, kuid kinnisvaraturg on endiselt probleemses olukorras.
USA eluasemete hindu jälgiva Case-Shiller Indexi kaaslooja Shiller tõdes, et maailma suurima majanduse eluasemete turg võib müümata kodude suure hulga ja märkimisväärsete finantsprobleemide tõttu vinduda veel mitu aastat.
Lisaks usub Shiller, et USA kinnisvaraturul võib olla teinegi mull. "See ei ole küll minu kõige kõrgema tõenäosusega stsenaarium, kuid inimesed on eluasemeturusse suhtudes muutunud väga spekulatiivseks," lisas professor.
Shiller viitas Bostonile kui ühele potentsiaalsele eluasemeturu järelmulli piirkonnale, märkides, et see tüüpiliselt volatiilne turg ei ole viimase kahe aasta jooksul kukkunud nii sügavalt kui mullistunud linnad nagu Phoenix.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 11:59
Loovjuht Kertu Irves: Talsinki toob Eestisse uue elukvaliteedi standardi
Pikka aega tähendas kodu eelkõige asukohta, ruutmeetreid ja disaini. Täna räägime üha enam sellest, kuidas elukeskkond mõjutab meie und, energiat ja isegi seda, kui kaua elame tervena. See muutus puudutab nii arhitektuuri, kinnisvara kui ka laiemalt linnaruumi loomist ja elu, mida see toetab, arvab US Real Estate’i loovjuht Kertu Irves.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele