Suurpettuse ohvriks langes Interfaksi andmetel Nokia Venemaa allüksus, kust kadus 14 miljoni euro (ligi 219 mln krooni) väärtuses telefone.
"Võime kinnitada, et pöördusime seoses ettevõtte Delta tegevusega õiguskaitseorganite poole," teatas Nokia esindaja.
Deltalt kommentaari saada ei õnnestunud. Teada on, et pärast konflikti Nokiaga muutis Delta oma juriidilist aadressi.
Suurpettus toimus 2008. aasta mais, mil Nokia andis Deltale edasimüügiks 62 000 mobiiltelefoni, kuid selle eest raha ei saanud. Praegu uurivad telefonide kadumist õiguskaitseorganid, kuid kriminaalasja pole veel alustatud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele