Läti politsei juhi Valdis Voinsi sõnul
kaotab juulis töö ligikaudu 900 politseinikku, kirjutas rus.db.lv.
"Kahju, see on hea, haritud kaader, kuid nüüd tuleb hakkama saada ilma nende inimesteta," ütles Voins ajalehele Neatkariga. Lisaks politseinike arvu vähendamisele kärbin Läti allesjääjate palka 20%.
Lätis kardetakse, et kinga saanud politseinikud liituvad kuritegelike grupeeringutega. "Korruptsioonirisk on olemas," kommenteeris Voins kartust, lubades teha kõik, et seda ohtu vältida. "Ei tahaks pöörduda tagasi 1990ndatesse aastatesse," lisas ta.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.