• 18.08.09, 11:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nokia häving USAs aina süveneb

Korea mobiiltelefonide tootjad Samsung ning LG on jõudsalt võtmas USA mobiiltelefonide turuosa ning Nokia kaotus süveneb üha suurema kiirusega, kirjutab tänane Kauppalehti.
Eelmise aasta suvel oli Samsungi ning LG turuosa USAs 40 protsenti, praeguseks on see kasvanud pea 50 protsendini. Kaks aastat tagasi Ühendriikide turgu valitsenud Motorola (35%) osa on langenud tänaseks 15 protsendini.
Nokia turuosa on kukkunud praeguseks 6,5 protsendile, kaks aastat tagasi langes see alla 10 protsendi taseme, aga 2001. aastal kuulus Nokiale tervelt 32,4 protsenti USA mobiiltelefonide turust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele