Erinevad regioonid on Gazpromile võlgu 63 mld rubla (ligi 21,9 mld krooni), rääkis Venemaa asepeaminister Viktor Zubkov Interfaksile.
"Ja see võlg kasvab iga päevaga," märkis Zubkov lisades, et need, kes suudavad maksta, peaksid võla ära maksma.
Juulis teatas Gazprom, et plaanib tänavu esmakordselt siseturult kasumit teenida. 2011. aastal võrdsustub siseturule müüdava gaasi hind Euroopasse müüdava gaasi hinnaga.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele