Sajaani-Sušenskoje hüdroelektrijaama
plahvatuse ohvrite arv on tõusnud 64ni, teatas Venemaa erakorraliste olukordade
minister Sergei Šoigu.
Tema sõnul on veel 11 inimest teadmata kadunud. Venemaa peaminister Vladimir Putin lubas kõigi ohvrite omastele maksta miljon rubla (340 000 krooni) kompensatsiooni, vahendas ERR Uudised.
Plahvatuse põhjus on endiselt ebaselge ja uurimine jätkub. Venemaa suurimale hüdroelektrijaamale tekkinud kahjud selguvad minister Šoigu sõnul nädala jooksul.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.