• 24.08.09, 12:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti liitus Arctic Sea uurimisrühmaga

Riigiprokuratuur allkirjastas reedel lepingu, millega Eesti liitus Arctic Sea juhtumi uurimiseks moodustatud rahvusvahelise uurimisrühmaga.
Eesti poolseteks uurimisrühma liikmeteks on riigiprokuratuur ja kaitsepolitseiamet, kelle uurimisalluvusse kuulub karistusseadustiku piraatlust käsitlev paragrahv.
Rahvusvahelise uurimisrühmaga liitumine võimaldab selle liikmetel vahetada menetlusalast informatsiooni ja tõendusteavet operatiivsemalt, kui tavapärase rahvusvahelise õigusabi korras. Juba eelnevalt kuuluvad rahvusvahelisse uurimisrühma Soome, Rootsi ja Malta.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.02.26, 09:49
Fahle linnaku teekond tööstusvaremetest ihaldatud ärikvartaliks
Neutra Capitali juht Kenneth Karpov ja Fahle kvartali arengus olulist rolli mänginud arhitekt Margit Aule meenutavad, kuidas kulges Fahle linnaku uueks loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele