• 25.08.09, 17:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kristiine keskus tühjendati inimestest 12 minutiga

Täna hommikul kell 10-10.30 toimus Kristiine Kaubanduskeskuses plaanipärane evakuatsiooniõppus, mille lavastatud tulekahju puhul tühjendati maja täielikult inimestest.
Kristiine keskuse haldusjuhi Tauno Krulli sõnul oli suitsuga imiteeritud tulekahju kooskõlastatud päästeametiga. "Kuna õppuse üks eesmärk oli testida keskuse personali valmisolekut, siis evakuatsioonist töötajaid ette ei teavitatud," ütles ta.
Krulli kinnitusel möödus õppus plaanipäraselt, 12 minutiga oli maja inimestest tühi ning kell 10.45 olid poed juba külastajatele taasavatud. "Mustika keskuse põleng oli ostukeskustele hoiatav näide ning kõik Kristiine keskuse tulekustutus- ja hoiatussüsteemid on korduvalt nii päästeameti kui ka keskuse enda initsiatiivil üle kontrollitud ning hinnatud," rääkis ta.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele