• 27.08.09, 11:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fortise kasum kukkus 46 protsenti

Belgia kindlustusfirma Fortis teenis aasta esimesel poolel 886 miljoni eurose kasumi, kirjutab Bloomberg.
Kasumisse kuulub ka 697 miljoni euro suurune kasu 25 protsendilise osa müügist ettevõttes AG Insurance müügist Prantsusmaa pangale BNP Paribas.
Eelmisel aastal samal perioodil teenis Fortis kasumit 1,64 miljardit dollarit.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 16:44
Kuidas ventilatsioonifiltrid mõjutavad kinnisvara energiakulu ja sisekliima kvaliteeti
Ventilatsioonisüsteemid kuuluvad tänapäevaste hoonete toimimise loomuliku ja vältimatu osa hulka, kuid nende tegelik mõju energiakulule ja sisekliimale jääb sageli tagaplaanile. Kinnisvara haldamisel keskendutakse enamasti nähtavatele kuludele nagu küte ja elekter, samal ajal kui ventilatsioon töötab pidevalt ning märkamatult, mõjutades nii hoone energiatarvet kui ka seal viibivate inimeste heaolu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele