• 08.09.09, 20:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nafta ja maagaas üle 5% plussis

Nafta ja maagaasi hinnad on täna järsult tõusnud.
Nafta hind tõusis 5,3 protsenti, 71,65 dollarile barrelist. Maagasi hind tõusis 5,2 protsenti, 2,86 dollarile.
Nafta tõusis pea kolme nädala kiireimas tempos, kuna dollari langus tõstis toorainete nõudlust. Naftakartelli OPEC ministrid aga kogunevad homme Viini otsustama tootmismahte.
„Naftaturg on heas vormis,“ ütles Sudi-Araabia naftaminister Ali al-Naimi Bloombergile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

„Tänased nafta hinnaliikumine on kinni dollaris ja inflatsioonimuredes,“ ütles Mf Globali energia vanemasepresident John Kilduff. „Need mured on mõjutanud ka kulaturgu. Kuld murdis 1000 dollari vastupanutaseme.“
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele