8. september 2009

Remmelkoor: pangad on taas nõus kinnisvaraprojekte finantseerima

Merko Ehituse ja ASi Kristiine Kaubanduskeskuse vahel sõlmitud leping juurdeehituse tegemiseks, näitab, et pangad tahavad taas kinnisvara arenduseks raha välja käia, ütles Kristiine Kaubanduskeskuse juht Allan Remmelkoor.

Tema sõnul näitab keskuse laienduseks sõlmitud ehitusleping ka seda, et juhtivad pangad on taas valmis häid kinnisvaraprojekte finantseerima. „Oleme Kristiine Kaubanduskeskuse laienduse äriplaani pikalt ette valmistanud ja põhjalikult läbi rääkinud nii peamiste üürnike kui ka finantseerijatega,“ rääkis Remmelkoor.

Tema sõnul on nii kaubanduses kui ka kinnisvarasektoris märgata teatud elavnemist. „Tõusutrendist ei saa veel rääkida, kuid kaupmehed pole enam nii pessimistlikud kui veel mõned kuud tagasi,“ sõnas ta.

Swedbanki ettevõtete panganduse tegevdirektor Artjom Sokolov ütles, et Kristiine keskuse laiendus on hea näide, kuidas tugevate osapoolte koostöös saab ka keerulistel aegadel kinnisvarasektoris miljardilises mahus arendusprojekti edukalt ellu viia.

„Kristiine Kaubanduskeskuse varasemad arendused on end alati õigustanud ja Swedbanki osalemine kinnitab, et käesoleva laiendus on hästi läbi töötatud. Tänane leping on väga olulise tähendusega investoritele, finantseerijatele ning ehitajale, kuid eelkõige tarbijatele,“ sõnas AS-i Merko Ehitus juhatuse esimees Tiit Roben.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474