Käibelt USA kolmas elamuehitaja Lennari
kvartalikahjum kahekordistus aastaga, kuna intressikulu kasvas ja käive kahanes,
vahendab Bloomberg.
Augustis lõppenud kvartalis kasvas puhaskahjum aastataguselt 89 mln dollarilt 171,6 miljonile ehk 56 sendilt aktsia kohta 97 sendile. Analüütikud prognoosisid, et kahjum väheneb 51 sendile aktsia kohta.
Ettevõttele oli see järjest juba kümnes kvartalikahjum. Käive kahanes 42 protsenti, 643,6 mln dollarile. Ettevõtte intressikulu hüppas 27,6 miljonilt 40,7 miljonile dollarile.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.