Olen juba nii vanaks saanud, et miks mitte
tegeleda millegi muuga, põhjendas põllumajandusobjekte ehitava OÜ Mulgi
Maaehitus juhataja Madis Randaru, miks ta kandideerib Suure-Jaani
vallavolikokku.
"Ettevõtluses on hetkel rahulikum aeg, see on üks põhjus,“ ütles esimest korda kandideeriv Randaru. "Teiseks see, et võibolla saaksin ma omavalitsuses olles rohkem turgutada kohalikku ettevõtlust ja luua ettevõtlusele paremaid tingimusi," lisas ta.
Valimisliidus kandideeriva Randaru kinnitusel suuri summasid ta enda reklaamimiseks kulutada ei kavatse. "Iga valimisliitu kuuluv pani väikese osa ühiskatlasse," sõnas Randaru ja lisas, et kui ta valituks ei saa, siis ega midagi olulist tema elus ei muutu. "Tegelen ettevõtlusega edasi," märkis ehitusfirma juht.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.