• 05.10.09, 23:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Caterpillar plaanib vaid kuni 2% hinnatõusu

Maailma suurim traktoritootja Caterpillar plaanib väikseimat hinnatõusu alates 2006. aastast, vahendab Bloomberg.
Jaanuaris jõustuvad uued hinnad kasvavad nullist kuni kahe protsendini, teatas täna Caterpillar. Masinahindade väikese tõusu põhjuseks on tööstusharu mõjutavad faktorid ja hetke ning tulevased üldmajanduslikud tingimused.
2010. aasta plaanitavad hinnamuutused saadetakse varsti edasimüüjatele ning need varieeruvad piirkonniti ja toodete lõikes.
Tänavu 13 protsenti tõusnud aktsia kerkis täna 3,7 protsenti, 50,62 dollarile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele