Peaks olema sotsiaalne tellimus, et börsi elavdada, muidu hakkab see tiik ära kuivama, kommenteeris Soome Vaasan Vaasan Grupi värskete leivatoodete ärivaldkonna direktor Ants Promann Eesti Telekomi lahkumist.
"Kui Eesti Telekom ära läks, siis jäi börs suhteliselt nadiks," lisas Promann. Talle kuulus eraisikuna 13 100 Eesti Telekomi aktsiat, mida TeliaSonerale müües teenis Promann ligi 1,3 miljonit krooni.
Promanni sõnul pole tal veel aega olnud, et mõelda, kuhu aktsiamüügist teenitud raha investeerida. "Mul ei ole otsuseid veel tehtud, see on suhteliselt uus asi. Pean natuke mõtlema, analüüsima, kaalutlema, et uut tootlust leida sellele," sõnas ta.
Varem on Promann öelnud, et soovis omada Eesti Telekomis pikaajalist positsiooni. "Kui riik tegi sellise otsuse, siis on müüdud ja kogu lugu," kommenteeris ta täna Eesti Telekomi sunnitud aktsiamüüki.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Viimased uudised

Uudised
  • 23.07.26, 16:16
Euroopa Keskpank jättis intressid tõstmata
Tulevik on energiahindade tõttu ebakindel
Uudised
  • 23.07.26, 13:47
Tuumajaama asukohaotsing liigub järgmisse etappi
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita
Börsiuudised
  • 23.07.26, 11:01
Bigbank paisutas laenuportfelli, ent poolaasta kasum kahanes
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
Uudised
  • 23.07.26, 10:26
Edaspidi saad aerofotosid vaadata 4 erineval moel
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
Uudised
  • 22.07.26, 16:31
Tallinn katkestas mahuka projekti Infortari tütarfirmaga

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele