Skanska EMV ootab Admiraliteedi basseini
ääres tekkinud patiseisu lõppemist ning kui sundenampakkumisele pandud Hillar
Tederi kaasomandi hind langeb, pole välistatud, et ettevõte omandab selle.
"Meie esmane soov on, et praktiliselt kogu aasta väldanud patiseis lõpeks ja saaks projektiga edasi minna," sõnas Skanska EMV projektidirektor Andres Aavik. "Seetõttu jälgime huviga edasiste protsesside kulgu ning ei välista ka võimalust, et sobiva hinna korral kasutame kaasomandist tulenevat eelisostuõigust."
Aavik lisas, et kaasomandi õiglase hinna määravad ühel poolt Swedbanki valulävi ja teiselt välisinvestorite meelsus Eesti tuleviku väljavaadete suhtes. "Tänase alghinna juures ei pea ostuhuvi reaalseks," märkis ta.
Täpsustuseks patiseisu kohta ütles Aavik: "Ühendatud Kapitalil on ärihuvid erinevates regioonides ja erinevates projektides ning Admiraliteedi ala ei ole selles nimistus kindlasti kõige kõrgemal. Lühidalt vastates on tänase seisu põhjuseks partneri raske olukord."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.
Hetkel kuum
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega