Taani energiaagentuur andis täna Nord
Stream AG-le loa ehitada 1220 km pikkuse torujuhtme Taani vetesse rajatava osa,
teatas Nord Stream.
Torujuhe läbib 87,7 km Taani territoriaalvetest ning 49,9 km majandustsoonist.
Nord Stream peab praegu läbirääkimisi nelja riigiga, mille vetest torujuhe läbi läheb: Soome, Venemaa, Rootsi ja Saksamaa.
“Taanilt loa saamine on Nord Streami jaoks tähtis verstapost. See on ulatuslike keskkonna-alaste, torujuhtme teekonna uuringute ning võimude, ekspertide ning huvirühmadega tiheda koostöö tulemus,” ütles Nord Stream AG tegevdirektor Matthias Warnig.
Artikkel jätkub pärast reklaami
“Meil on hea meel, et luba on antud, toruprojekt on täpselt graafikus. Vastavalt kõigis maades esitatud nõudmistele oleme välja töötanud mitmeid lahendusi ja jätkame infovahetust vastutavate institutsioonidega, see on aluseks järgnevatele sammudele protsessis,” lisas Warnig.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kes Kiili alevisse sisse keerab, märkab kindlasti uusi elumaju. Kus on inimesed, sinna saagu ka teenused ja töökohad. Selle eest hoolitseb alevi põhjaservas arenev Veski Tehnopark, Kontsepti büroo arhitektide täislahendus.
Hetkel kuum
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid