• 22.10.09, 10:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ericssoni kasum kukkus 71 protsenti

Maailma suurima mobiilsidevõrkude tootja Ericssoni kolmanda kvartali kasum vähenes aastaga 71 protsenti ja oli analüütikute prognoositust hullem, vahendab Bloomberg.
Puhaskasum kahanes 810 mln Rootsi kroonile ehk 1,2 miljardile Eesti kroonile. Analüütikud prognoosisid, et Ericsson teenib 1,97 miljardi Rootsi kroonise puhaskasumi. Käive kahanes 5,6 protsenti, 46,4 miljardile Rootsi kroonile.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele