• 10.11.09, 11:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu hotellikett tuleb Eesti turule

Leedu kapitalil põhinev hotellikett Europa Group Hotels plaanib siseneda ka Eesti turule.
Europa Group Hotelsi peadirektori Romualdas Barauskase kinnitusel on hotelliketi laiendamine naaberriikidesse olnud neile alati üks põhieesmärkidest. "Kuna meie tegevus on Läti ja Leedu turgudel olnud seniajani edukas, oleme võtnud eesmärgiks avada hotell ka Tallinnas, et pakkuda oma klientidele majutusvõimalust kõikides Balti riikides," lisas ta.
Seoses laienemisplaanidega tegeleb ettevõte hetkel aktiivselt partnerite otsimisega kinnisvara valdkonnas. Barauskase ütlusel pole Europa Group Hotelsi põhieesmärk Eestis kinnisvara omada, vaid huvi pakuvad ka erinevad rendi, frantsiisi ning haldustehingud erinevate koostööpartneritega.
Europa Group Hotelsi eelmise aasta käive oli 10,1 miljonit eurot ehk 158 miljonit krooni. Ettevõte pakub tööd 320 inimesele. Europa Group Hotels omab kümme hotelli Leedus ning Lätis frantsiisi- ning halduslepingute näol. Ettevõte palub kolme kaubamärki erinevatele sihtgruppidele: äriklientidele neljatärnihotell Europa Royale, hea asukohaga keskklassi hotell Europa City ning soodsamat majutusvõimalust pakkuvat hotelli Europa Stay. 2010 avatakse hotell ka Rumeenias Bukarestis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku
Tallinna südalinnas asuv ajalooline ja suure potentsiaaliga kinnistu aadressil Maneeži tn 2/4 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Hetkel kuum

Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Uudised
  • 04.11.25, 10:41
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Vaata, mis toimub lukskorterite vallas.
Viru Keskuse juht Gertti Kogermann.
Uudised
  • 10.11.25, 12:16
Kinnisvarafirmade TOPi üks ambitsioonikamaid püüab tippude tippu
Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
Uudised
  • 05.11.25, 06:45
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
2 olulist näitajat: graafikud kõnelevad 5 aasta trendide kohta selget keelt!
Tahad investeerida ja tehingut, sea sammud näiteks Tartu Annelinna.
Uudised
  • 07.11.25, 15:29
Lepi sellega - eluasemeturg jääb külgsuunda lohisema kauaks
Uute eluasemete arenduse ja turu epitsenter on nüüd Lätis
Uus Maa Kinnisvarabüroo juht Jaanus Laugus, Luxumi juht Lii Salusaar ja LUXUMi brändi- ja turundusjuht Marek Tabur.
Uudised
  • 04.11.25, 11:39
Tubli tegu! Eesti luksuskinnisvarabüroo tõi Euroopast 3 auhinda
Tallinna linnavalitsues on menetluses Riigi Kinnisvara ASi detailplaneering, mille eesmärgiks on muuta kinnistu sihtotstarvet ning määrata ehitusõigus äri- ja elufunktsiooniga hoone rajamiseks.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 11:13
Endine kohtuhoone jõudis müügiturule ja on valmis uuteks väljakutseteks

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele