• 15.11.09, 14:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Peterburi kinnisvaraäri elavneb

Kolmandas kvartalis Peterburis kinnisvara hinnad langesid. Teisalt näitavad tulemused, et nõudlus eluasemete järgi kasvab, kirjutas Delavoi Peterburg.
Kolmandas kvartalis tõusis nõudlus 29 protsenti ja kokku müüdi 429 000 ruutmeetrit elupindu ehk 6135 korterit. Elavnemismärgid on selged, sest veel teises kvartalis müüdi elupinda ligi 300 tuhat ruutmeetrit. Küll aga on tehingute väärtus võrreldes eelmise aastaga poole madalamad.
Turuosalised ei ole veel selgusele jõudnud, kas tegu on hooajalise elavnemisega või näitab tendents majanduse üldiseid taastumismärke.
Glavstroi SPB peadirektor Igor Evtuševski ütles: „On selge, et reaalmajandus pole taastunud, rahad ei liigu, ja eeldused nõudluse suurenemiseks tegelikult ei ole - pangad ei anna laenu, sest sissetulekud on inimestel endiselt väikesed.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele