Kuna Eesti on esimene eurotsooniga liituv maa, üritavad investorid kinnisvaratehingud teha enne hinnatõusu, avaldas täna kinnisvaraportaal property-aboard.com.
Portaali väitel avaldab eurotsooniga liitumine siinsetele hindadele tugevat mõju. Kuidas see aga aset leiab, müügiportaal ei selgitanud, piirdudes Maailmapanga hiljutise avalduse, Eesti riigieelarve defitsiidi ja madala riigivõla tutvustamisega.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele