• 30.11.09, 19:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ühe töötaja tõttu evakueeriti 12 000 töötajat

Aafirka suurim pank Standard Bank evakueeris täna oma peakorterist umbes 12 000 töötajat, kuna üks töötaja tegi mitmeid täpsustamata ähvardusi ettevõtte aadressil, ütles Lõuna-Aafrika Vabariigis tegutseva panga pressiesindaja, vahendab Bloomberg.
Töötaja, kes ei olnud relvastatud ega teinud kellegi liiga, on antud ametivõimude kätte. Johannesburgis asuvas pilvelõhkujas algab homme tööpäev nagu tavaliselt. Pressieisndaja Erik Larsen keeldus kommenteerimast finantsportaalis fin24 levinud teadet, nagu oleks pank evakueeritud seoses pommiohuga.
„Ta ei olnud relvastatud ega kandnud pommi,“ ütles Larsen. „Ta oli segaduses - ei saandu aru, kus ta viibib ja tegi pangale kõikvõimalike ähvardusi."
Ohu avastamisel palus pank lahkuda kõigil töötajatel hoonetest Simmonds Street number kolm, viis, kuus ning Seuer Street 25 ja Fox Street 42 lahkuda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Standard Banki aktsia hind langes ühe protsendi, 95,8 randile. Panga turuväärtuseks oli 149 miljardit randi ehk 20,1 miljardit USA dollarit.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku
Tallinna südalinnas asuv ajalooline ja suure potentsiaaliga kinnistu aadressil Maneeži tn 2/4 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Viimased uudised

Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta
Uudised
  • 06.11.25, 10:02
Nordecon andis käibes ja kasumis tagasi
Uudised
  • 06.11.25, 09:59
Merko kaotas kasumist 45%, aga näeb häid märke
Uudised
  • 06.11.25, 08:45
Riia ärikvartali arendaja V võlakirjade emissioon jäi loodetule alla
Kaasatud vahendid kasutatakse peamiselt olemasolevate võlakirjade refinantseerimiseks Leedus ning käimasolevate ehitustööde jätkamiseks
Uudised
  • 06.11.25, 07:00
Eluasemeturg kogub hoogu
Uudised
  • 06.11.25, 06:30
Taas selgus Tallinna uute eluasemete müüjate pingerida
Aga kuidas läheb järelturul? Uuri järele!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele