Valitsuse plaanib homsel istungil otsustada Riigi Kinnisvara AS aktsiakapitali suurendamise 5,9 miljoni krooni võrra, mida tehakse kaitseministeeriumile kuuluvate kinnistute abil.
Eelnõu kohaselt antakse kaitseministeeriumi valitsemisel olevad üheksa kinnistut mitterahalise sissemaksena Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsile (RKAS). Üleantavate kinnistute harilik väärtus on 5 885 000 krooni, mille võrra suurendatakse ka Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi aktsiakapitali.
Valitsus võtab aluseks kaitseministeeriumi valitsemisalas läbi viidud kinnisvarainventuuri tulemused ning tulenevalt valitsuskabineti 26. märtsi nõupidamise otsusest taotles kaitseministeerium riigikaitseliseks otstarbeks mittevajalike kinnistute üleandmist RKASile.
RKAS on andnud nõusoleku nimetatud kinnistute ülevõtmiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.