Miilits püüdis tuleohutuse eiramisest põlema süttinud ja rohkem kui 100 pidutseja surma põhjustanud Permi ööklubi omaniku põgenemiselt kinni, teatas Interfaks.
Ööklubi Hromaja Lošad (vene k - lonkav hobune) omanik Anatoli Zak varjus kohe pärast 102 inimese surmaga lõppenud põlengut ja ta kuulutati tagaotsitavaks, vahendas Lenta. Mees saadi kätte hetkel, kui ta oli Permi linna piiridest juba lahkunud.
Tagaotsitavaks on kuulutatud ka mitmed teised inimesed, kes võivad põlengu põhjustesse selgust tuua. Praeguseks on uurijatel kaks versiooni, millest ühe järgi tekkis tulekahju pürotehnika kasutamisest suletud ruumis ja teise kohaselt elektrijuhtmest.
Plahvatusele järgnenud tulekahju puhkemise ajal peeti ööklubis selle kaheksandat sünnipäeva. Hetkel on teada, et kokku oli tulnud rohkem kui 250 inimest.

Hetkel kuum

Rahkrabin kasvas
TOP
  • 21.08.26, 11:57
Arendajate palga TOP: vaata kui palju keegi aastal 2025 maksis
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid
Siin laiub potentsiaal. Ees Talsinki visuaal ja taamal Tallinna Sadama arendatav ala.   Vasakule, kaadrist välja jääb investoreid paelunud Tallinna Linnahall. Eesolevasse hoonesse plaanib ankruüürnik asuda aastal 2028
Uudised
  • 18.08.26, 10:59
Magus diil: Sõõrumaa sai Talsinki kvartalisse toeka kaasomaniku
Vana tehasehoone asemele tuleb 20 000 ruutmeetrit uut pinda.
Uudised
  • 19.08.26, 11:41
Piilmannid käivitavad Telliskivis 70-miljonise ehituse. Linnar Viiki näitusepind pannakse telki
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Uudised
  • 24.08.26, 11:17
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Favorte REIF juhataja Hendri Hinno.
Uudised
  • 19.08.26, 11:01
Stock-office - kellele seda küll on vaja? 3 levinud müüti
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.
Börsiuudised
  • 19.08.26, 11:16
Tallinna suure linnaosa arendaja hakkab uut juhti otsima
Raharakett? Värskelt valminud bürookompleksi The Park Kraków kogu üüritav pind on suurem kui 3 jalgpalliväljakut.
Uudised
  • 24.08.26, 06:30
Summus paisutas käivet ja kasumit, kullaauguks on Poola
Tegelikult on peale Poola Eesti investoritele veel teinegi võimalus
Tallinna Linnavalitsuse poolt kehtestatud detailplaneeringu kohaselt võib Liivalaia tn 24 kinnistu ostja ehitada sealsele alale ühe kaasaegse kõrghoone.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele