Täna kogunenud Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) nõukogu kiitis heaks ettevõtte 2010. aasta investeeringute kava mahus 677 miljonit krooni.
Nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on positiivne, et RKAS saab investeeringuid teha käesoleva aastaga võrreldavas mahus „Suurematest projektidest jätkub töö Koidula raudteepiirijaama ja Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi uue hoone ning Jõhvi ja Narva Politsei ja Päästeameti ühishoonete rajamisel. Koolidest saavad korda Porkuni, Kammeri, Vaeküla ja Kallemäe Kool“ sõnas Rõivas RKASi teatel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.