• 23.12.09, 13:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Krediidipank osutus Eestis energiasäästlikuimaks

Krediidipank oli parim üleeuroopalise energiasäästuvõistluse EnergyTrophy+ Eestist osalenud ettevõtete seas, kirjutab ajakiri Keskkonnatehnika Krediidipanga teatel.
Üle-euroopalises arvestuses saavutas Krediidipank omas kategoorias teise koha. Kokku säästeti Eesti kontorites 12 kuud väldanud võistluse käigus varasema 3 aasta energiatarbega võrreldes peaaegu 1 GWh energiat, millest veidi üle poole moodustas elektrienergia.
Lisaks Krediidipangale saavutas häid tulemusi ka Swedbank, kes suutis ainuüksi nutikate lahendustega säästa kliimaga korrigeerituna vastavalt 17% ja 13% senisest tarbest. Üle-euroopalises arvestuses võistlevate kontorite järjestamisel korrigeeriti säästunumbreid veel lisaks töötajate arvuga, sest elektri tarbimine on kontorites seotud töötajate arvuga ning nii saadi kahe Eestis tegutseva panga säästu-numbriteks koguni 28% ja 25%. Sellega oldi oma kategoorias auhinnalisel teisel ja viiendal kohal.
Euroopa Komisjoni rahastatud energiasäästule suunatud rahvusvahelistes projektides panustatakse inimeste teadlikkuse ja käitumisharjumuste muutmisele. Eestis osalesid 5 kontorit kokku 20 745 m2 kontoripinna ja 815 töötajaga.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele